Projektijuht:

Risto Raimets ristorai@gmail.com

Juhtkomisjoni liikmed:

Marika Mänd (Juhtkomisjoni esimees; Eesti Maaülikool, PKI; marika.mand@emu.ee)

Arvo Viltrop (Eesti Maaülikool, VLI; Arvo.Viltrop@emu.ee)

Tiit Teder (Tartu Ülikool; tiit.teder@ut.ee)

Virve Sõber (Tartu Ülikool; virve.sober@ut.ee)

Anne Kahru (Keemilise Bioloogia ja Füüsika Instituut; anne.kahru@kbfi.ee)

Reelika Päädam (Maaeluministeerium; reelika.paadam@agri.ee)

Marge Nõmmik (Maaeluministeerium; marge.nommik@agri.ee)

Merit Otsus (Keskkonnaministeerium; Merit.Otsus@envir.ee)

Maikki Moosus (SA Eesti Teadusagentuur; maikki.moosus@etag.ee)

Liina Eek (RITA programmi juht, SA Eesti Teadusagentuur; Liina.Eek@etag.ee)


Projekti “ForBee” rahastab Eesti Teadusagentuur RITA programmi raames.